Jmenuji se

Roman Kuřil a jsem profesionální rybář

Rybaření se věnuji již od dětských let, kdy pro mě tento sport byl spíše kratochvílí ze které se časem vyvinul můj oblíbený koníček. Ten přerostl v celoživotní vášeň a životní styl, který miluji. To co mě baví, mne i živí a proto bych Vás rád pozval do jedné z nejlepších rybářských destinací v Evropě, do Španělska. Lovu dravých ryb se zde věnuji dlouhé roky, díky kterým jsem nasbíral informace, zkušenosti a know how tolik důležité pro úspěšný lov za jakéhokoli počasí, v jakékoli roční době a s jakoukoli rybářskou technikou.

Zážitky je to, co přetrvá opravdu navěky!

Stal jsem se specialistou na lov trofejních ryb a toto know how přenáším na své klienty, aby si mohli splnit svůj životní sen o trofejní dravé rybě. Pokud toužíte po dravcích jako je sumec, candát, okoun, štika, black bass a parma v těch největších velikostech, se mnou máte vysokou pravděpodobnost, že si svůj rybářský sen splníte. Pro ulovení vámi zvolené trofejní ryby vyberu revír na kterém se daný druh ryby vyskytuje a budeme lovit aktivními metodami jako je přívlač, vertikální přívlač (pelagic), troling, lov vábničkou. Pokud budete mít zájem, můžeme lovit i staticky ze břehu. Trofejní sumce a candáty lovíme na řece Ebro a to jak na jejím toku, tak i přehradách. Trofejní okouny s Vámi pojedu chytat do španělské oblasti zvané Baskicko a pokud toužíte po štice, parmě nebo nádherných a bojovný black bassech vyrazíme do oblasti Extramadura v západní části španělska.

Používám tradiční i moderní technologie k rybaření

Na lov se mnou Vám stačí si vzít pouze oblečení. Disponuji basovou lodí pro destinaci Ebro, Ranger RB200 o délce 6,3m, kterou pohání motor Mercury 150 PRO XS, který nás za krátký čas dopraví na to správné místo. Loď je vybavena nejmodernějšími sonary Garmin Panoptix livescope, který nám přesně ukáže, jak daleko, v jaké hloubce a jakým směrem se nachází náš cíl. Na místě nás ukotví elektromotor Motorguide s gps ovládaný dálkově. Pro destinaci Extremadura disponuji bassovou lodí Basscat Sabre o délce 5,40 m, kterou pohání motor Mercury 175 PRO XS, maximální rychlost kolem 100 km / h. Tato loď je vybavena 4 sonary Garmin a sondou Panoptix livescope, na místě nás ukotví el. motor Garmin Force a kotevní tyče Powerpole. Ryby s vyjímkou sumce u mne budete zdolávat pruty značky Gloomis té nejvyšší kvality. Tyto pruty se vyznačují nejvyšší citlivostí na světě a zprostředkují Vám ten nejlepší zážitek při záběru i samotném souboji s rybou. Sumce pak budete zdolávat na moderní vysoce kvalitní pruty značky Vagner. Všechny druhy ryb chytám pouze metodou chyť a pusť a to i s klienty. Pokud jste tedy vášnivý rybář, který touží po tom ulovit si trofejní rybu, zdolat ji nejlepším vybavením a navrátit ji zpět nepoškozenou vodě, jsem pro Vás ten nejlepší parťák. Roman Kuřil.

Reporty z akcí
Podívejte se, jak chutná dobrodružství!

Všechny Reporty
left
Kontakt

Neváhejte se na mne s čímkoliv obrátit.

right
1000+
Ulovených ryb
6
Druhů ryb
99,9%
Spokojených klientů
9
Utopených prutů